Sanat ve Tasarım Sınıfı | İlk ve Tek Arşiv
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

Hayal kurmak güzelde.. Uyeolsj1
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

Hayal kurmak güzelde.. Uyeolsj1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanat ve Tasarımcıların Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sanat ve Tasarım Alemine Hoşgeldiniz .. İyi Vakitler Smile

Untitled Document
Hayal kurmak güzelde.. Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 480 Nerden : İstanbul / Kağıthane İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 8:23 am

Benim şu an için en büyük hayalim İç Mekan ve Çevre Tasarımı dalında bi üniversiteye girmek..ama İstanbul içinde olmasını pek istemiyorum.bu karmaşadan birazda olsa ayrılmak istiyorum da denebilir..bunun içinde elimden geleni yaptığıma inanıyorum..İnşallah hayallerim gerçekleşir..
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 483 Nerden : göztepedeeeen İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 10:28 am

ben de tam tersini düşünüyorum.evde kendi dağınıklığımı zor topluyorum.bide başka yere gidersem ne olurdu acaba? bide bağcılar ilçe sınırları içinde mimar sinan kaöpüsü açılsa tam süper olur. What a Face Rolling Eyes tongue rabbit
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 480 Nerden : İstanbul / Kağıthane İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 9:16 am

klasik bi cevap: ilerde kendi evin olunca napıcaksın Very Happy
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 9:18 am

şaka bi yana ben gerçekten istanbul dışında okumayı istiyorum ama daha istanbulda zor yolları buluyorum başka şehirlerde naparım bilmiyorum Smile
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 483 Nerden : göztepedeeeen İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 10:51 am

TAKSİYE BİNERSİN!!!!! Razz
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:56 am

binerim binmesinede her zamanda taksiye mi binilir bee Smile geçen gün yıldız tekniğe gittk ya tuceyle geri dönüşte otobüs bozuldu gültepede indik korkumuza patlarsa die sonra yürüdük yürüdük yolun sonu gelmedi aynı otobüste geçmedi bizde iicene kaybolmayalım die taksiye bindikte gittik eve Smile en kısa yol Smile
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:06 pm

ee sende ozaman ist-kayıthane sınırları içinde kal istanbulda kaybolmaktan korktuysan .Allah'ın başka şehirleirnde o kadar kaybolursunki kimse seni bulamaz.bide kendini kaybedersen kendin kendini bileme bulamazsın valla Razz
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 8:19 am

Laughing
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 8:34 am

What a Face
RaßiT
Yeni Üye
Yeni Üye
RaßiT

Yaş : Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 51 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 4:27 am

küçük yeerlerde yollar daha kolay olur istanbul gibi olmazki sonuçta ist dışı ddüşünüyosan muhatemelen istanbuldahn daha küçük bi yer yada nufusu daha az olan bi yere gidersn Wink büyük ihtimallede yurtta kalırsn
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 5:21 am

kafa dinlemek için ist dışını istiyorum zaten Smile 4 yıl rahat ederim kalabalık yok,trafik yok ohh ohh Very Happy
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 10:51 am

kafan başka şehre gidince dillencekmi sanki!! Razz Shocked

En son nazlimo tarafından Cuma Ağus. 29, 2008 6:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:40 pm

ewtt kendimi sırf derslere wercemm Smile
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:33 am

bide dersler için yaşa tam olsun yani.aliye gibi ol.yada şehrazat gibi.ya da domatesle peynir gibi.ya da ferhatla şirin gibi.yada banu alkanla murat taşdemir gibi.yada ahu tuğbayla meriç erkan gibi Razz
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:28 am

yuhh beni onlara mı benzetiyosunn Suspect
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:29 am

yan ionların aşkı gibi yani sende derslere bağlanırsın diyorummm Razz
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:34 am

hee anladımmm Very Happy
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:35 am

Wink
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:36 am

Cool Laughing
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:38 am

cheers
**tuce
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:38 am

ewet bnde istenbul dışı istiyorum ama bakalım herşey nasip kısmet işi bu arada üniversitelerin forum sitelrine üye oldunuz mu?
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:06 am

kızım evinizde oturun.rahatınızı nie bozuosunuz.gir mimar sinan'a.(zaten mimar sinan da bizi bekliodu ya) Rolling Eyes
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:06 am

aslında bence fazlasıyla çalışsak girebiliriz..orada okuyan insanların ne bizden fazlası ne de eksiği var bence..ama ben mimar sinanın sadece adının olduğunu düşünüyorum..kendimi illaki mimar sinan mimar sinan diye şartlandırmakta istemiyorum..
birazda psikolojiyle alakalı bi olay.eğer kazanamıyacağm diye sınava girersek sonuca şaşırmamak gerekir Very Happy
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:49 pm

#Esra demiş ki:
aslında bence fazlasıyla çalışsak girebiliriz..orada okuyan insanların ne bizden fazlası ne de eksiği var bence..ama ben mimar sinanın sadece adının olduğunu düşünüyorum..kendimi illaki mimar sinan mimar sinan diye şartlandırmakta istemiyorum..
birazda psikolojiyle alakalı bi olay.eğer kazanamıyacağm diye sınava girersek sonuca şaşırmamak gerekir Very Happy

ana düşünce

mimar sinanın adı var eskişehirin tadı var tongue Rolling Eyes
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayal kurmak güzelde.. Hayal kurmak güzelde.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 12:56 am

aynennn;öyle What a Face
Hayal kurmak güzelde.. Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası