Sanat ve Tasarım Sınıfı | İlk ve Tek Arşiv
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Uyeolsj1
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Uyeolsj1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanat ve Tasarımcıların Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sanat ve Tasarım Alemine Hoşgeldiniz .. İyi Vakitler Smile

Untitled Document
BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 480 Nerden : İstanbul / Kağıthane İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:12 pm

onlarda meslek sırrı dicem ama söliim Very Happy bu camiyi babamlar yaptı ya autocad çizimleri felen o yüzden bende vardı..desenleri biraz sadeleştirerek kalınlık vererek koydum ama çok uraştırdılar beni..çizimleride olmasaydı photo-shopla siyah beyaz yapıp kabartma yapıcak üstünede materyal atıyacaktım ama çok uzun sürcekti hepsi tek tek böle dhaa güzel olur diye düşündüm Smile
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 483 Nerden : göztepedeeeen İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:15 pm

işi temiz bitirmişin en azından. bizimkisi çoğunlukla benim segment manyaklığım yüzümden açılmadı. Embarassed
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 480 Nerden : İstanbul / Kağıthane İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:17 pm

o kadar çok oyma vardıki camiide çizerken içim dışım oyma oldu artık..autocadleri olmasaydı da çok düz durcaklardı kabartmaları pek olmicaktı..Smile
nazlimo
Onursal Üye
Onursal Üye
nazlimo

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 483 Nerden : göztepedeeeen İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:18 pm

oymalar manyak What a Face
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:20 pm

çok şükür bitti gerçekten..ben 12ye kadar zor oturan insan sabahlara kadar oturdum bitirebilmek için ama yetişti..bide materyallerim düzgün olsaydı daha güzel durcaktı.. ama olsun..
bende başta çok yüksek tutmuştum segmentleri tek tek indirmek zorunda kaldım..oda boşuna zaman kaybı oluyo Very Happy
#Esra
Onursal Üye
Onursal Üye
#Esra

Kadın

MesajKonu: Geri: BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:21 pm

sağol canım..
BEYKOZ MERKEZ CAMİİ MODELLEMESİ Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3