Sanat ve Tasarım Sınıfı | İlk ve Tek Arşiv
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

Ve 12.SınıfıZzz=) Uyeolsj1
30 sANİYENİ aYIR aRAMIZA kAtıL (:

Ve 12.SınıfıZzz=) Uyeolsj1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanat ve Tasarımcıların Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sanat ve Tasarım Alemine Hoşgeldiniz .. İyi Vakitler Smile

Untitled Document
Ve 12.SınıfıZzz=) Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gisem
Yeni Üye
Yeni Üye
gisem

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 14/06/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İSTANBUL / Kağıthane İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Lakap : İÇ MİMAR:P

MesajKonu: Ve 12.SınıfıZzz=) Ve 12.SınıfıZzz=) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:02 pm

Unuttuk gittik burayı...Şimdi okudum 10.sınıfta projeyli ilgili yazdıklarmızı... Şimdi inanAMIYORUM 11.sınıf olduk hatta bitirdk.....Konustuklarımzı yapamadık belki ama herkes kendi projesi için cok çalıştı cok emek verdi sonucunda da cok güsel şeyler ortaya çıktı herkesi tekrar tebrik ediyorum...Bu sene her yönden süper geçti her fırsatta söylediğim gibi gerçekten cok şanslıyız böyle bi sınıfa sahip olduğumuz için.....HEPİMİZİN YOLU AÇIK OLSUN........
DİLARA
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 27/06/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Ve 12.SınıfıZzz=) Ve 12.SınıfıZzz=) Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:50 pm

bende arık yeni üyesiyim...kimsede haber wermedi forum açıldığının vea ben hatırlamıorm..gzm mail atmasa bilmiodumda..
ne çabuk geçti zaman..şaka maka 4 . sınıfa geçicez yaa...hep lise arkadaşları unutulur derler..inşallah biz öle olmayız..birbirimzden kopmayız..bu sene sınıfımızın değerini daha çok anlıcazz..bizim gibi bi sınıf bu okula fazlaydı..bi dahada gelceni sanmıorum.
12 AND A
Ve 12.SınıfıZzz=) Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası